Klavye İle Kolayca Müzik Yapma!

KLAVYE İLE MÜZİK NASIL YAPILIR?

Klavye ile müzik yapmak için bir çok alternatif uygulama var ama bunlardan en güzeli ve kullanımı kolay olan alternatif patatap olabilir patatap toplamda 26 harf ile yapılıyor. Bu harfler ingilizce harflerden oluşuyor olmayan harfler ş,ü gibi harfler.

PATATAP İLE MÜZİK YAPMA

Öncelikle müzik yapmak için patatap.com sitesine girelim. Eğer web’den yapmak istemiyorsanız play stora veya app store girip patatap diye aratıp indirin. Şimdi karşımıza çıkan ekranda harflere basarak müzik yapabilirsiniz. İsterseniz alta doğru inerek test edebilirsiniz.

Evet arkadaşlar üstte harflerle deneme yaptığınızı sanıyorum.

PATATAP İLE PARA KAZANILIRMI ?

Patatap’dan yaptığınız müzikleri satmak mümkündür.

PATATAPIN KURUCUSU

Patatapın kurucu Jono Brandel ‘dır. Jono Brandel 2014’DE yaptığı bir röpertajda; Görsel ve işitsel duyuları birbirine karıştırma fikri gerçekten ilgimizi çekti. Daha sonra bundan herkesin yararlanabileceği bir platform oluşan Patatap‘ı oluşturmayı akla koyduk” ifadelerini kullanıyor.

En son yazılar:

Son yazımıza bakmak için tıkla

Web sitemizden daha olumlu sonuç almak istiyorsanız eposta bültenimize üye olabilirsiniz.

Bu yazıdan inşallah faydalanırsınız eğer yazıyı sevdiyseniz googleda veya arama motorunuzda patatap notaları diye aratıp patatap notalarını elde edebilirsiniz.

BİLGİLENDİRME: Web sitemizde sadece 3 yazar bulunuyor bu yüzden yazı atma oranımız düşük ama şu anda yazar arıyoruz bazı yazarlarla görüşüyoruz eğer sizde bizim sitemizde yazar olmak istiyorsanız destek@keremerenmedya.com e-posta adresinize word dosyasının içerisinde kendi içeriğinizi yazıp atın yazar olma şansı elde edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için iletişime geçin.

  Sunum/Animasyon Oluşturmak İçin En İyi 2 WEB SİTE!!! ÜCRETSİZ

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın