Tactic Force Ne Zaman Çıkıyor?

Bu yazıda Tactic Force oyunu tanıtıp tactic force youtube kanalından aldığımız bilgileri sizle paylaştık.

HİLE OLACAKMI?

Tactic Force youtube kanalından topladığımız bilgilere göre oyunda çıkabilecek hileleri öncelikle tespit edip hile engelleme şirketiyle hileleri engellemeye çalışacaklar. Bu hile engelleme şirketinin ismi belirtilmedi ama dünyaca ünlü oyunlarda bu şirketle çalıştığı aktarıldı.

TACTİC FORCE STEAM VE EPİC GAMES PLATFORLARINDA YER ALACAKMI?

Yapılan açıklamalara göre oyun steam platformunda yer alacak ama ilk hedefimiz kendi web sitemizden yani tactic force ana sayfasından oyunumuzu sevenlere yaymak. Ama yapılan detaylı açıklamada ise şu anda epic games store oyunumuzu kendi platformlarında sunmak istiyor. Oyunumuz hem steam’de hemde epic games store’de yayınlanacak ama ilk hangisine sunacağımı konusunda kararsız dedi.

Silahlara + Basılacakmı ?

Yapılan açıklamalara göre silahlara + basılmayacak ve materyel toplanmayacak. Silahları geliştirmek için sadece o silahı sevmeniz lazım siz o silahı sevip oynadıkça o silah gelişecek yani siz oynadığınız sürece o silahla silahınız gelişecek.

ZOMBİ MODU OLCAKMI?

Yapılan açıklamalara göre oyunda zombi modu planı kuruluyor ama sevenide var sevmeyenide var diye şu anda kesin bişey söyleyemem diye açıklama yapıldı.

SUNUCU SİSTEMİMİ YOKSA EŞLEŞME SİSTEMİMİ?

Yapılan açıklamalara göre oyunda sunucu sistemi kullanılmayacak. Yani herangibi bir sunucuya girip bir odaya girilmeyecek onun yerine eşleşme sistemi kullanılacak yani modu haritayı seçip odaya otomatik girecek.

AÇIK BETA NE ZAMAN ÇIKACAK?

Açık beta ile ilgili şu anda medyaya herangibi bir bilgi gelmedi ama yakın zamanda açık beta ne zaman çıkacağı ile ilgili bilgi paylaşacaklarını düşünüyoruz.

Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=QCd3KnYuGl4

Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=UQQpawLfq1I

Kaynak: https://www.instagram.com/tacticforce/

En son yazımıza göz atmayı unutmayın….

Tactic Force kaliteli bir bilgisayar alıp oynamak istiyorsanız en son yazımıza göz atın.

  Ücretsiz Kaliteli Fotoğraflar Tasarlama|PROGRAMSIZ

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın